speciální
nabídka
Dvoulůžkový pokoj Wellness Hotel Lužan
"Pobyt ve Vašem hotelu byl nad naše očekávání. Personál je příkladný a profesionální a "dolaďuje" celkový klid a pohodu při pobytu."
Wellness Hotel Lužan
"Příjemně strávený prodloužený víkend, bez jakýchkoliv výhrad. Fotbalgolf byl parádní zajímavostí."
Pizzerie Wellness Hotel Lužan
"Byl jsem velice překvapen a nadmíru spokojen, k personálu hotelu ani k pizzérii nemám žádné připomínky. Doufám, že Váš hotel ještě navštívím."
Wellness Hotel Lužan
"Wellnes byl skvělý, presonál je ochotný a uměvavý. Jídlo v restauraci nám chutnalo. Pokoje čisté každý den uklízené. Můžeme jen doporučit."
+420 602 111 777      info@hotelluzan.cz

Ubytování Hotel LužanWellness Hotel Lužan****
se nachází v Rumburku (Šluknovský výběžek), přímo ve středu města na Lužickém náměstí, nedaleko nejnavštěvovanějšího českého Národního parku České Švýcarsko.

Čtyřhvězdičkový Wellness hotel nabízí komfortní ubytování ve 26 dvoulůžkových pokojích a 4 apartmánech. Součástí každého pokoje je koupelna s masážním sprchovým koutem, WC, televizí se satelitním příjmem, minibarem, internetem, telefonem a vysoušečem vlasů.

Wellness - pro zpříjemnění chvil strávených v našem hotelu, nabízíme hostům velký výběr procedur, které přináší tělu dokonalou relaxaci a uvolnění. 

Celý hotel je bezbariérový.

Lze u nás platit šeky sodexho, flexi pass, ticket restaurant, dejeuner.
 
Nabízíme dárkové poukazy na ubytování, wellness procedury, speciální balíčky, nebo dárkové šeky v určité nominální hodnotě.


Za výjimečné služby v oblasti ubytování a pozitivní hodnocení zákazníků obdržel Wellness Hotel Lužan Certifikát kvality pro rok 2015.


 
                               
Copyright ©2019 Hotel Lužan | All rights reserved
Made by: Confusers.cz
Wellness Hotel Lužan v Rumburku hodnocení