speciální
nabídka
Dvoulůžkový pokoj Wellness Hotel Lužan
"Pobyt ve Vašem hotelu byl nad naše očekávání. Personál je příkladný a profesionální a "dolaďuje" celkový klid a pohodu při pobytu."
Wellness Hotel Lužan
"Příjemně strávený prodloužený víkend, bez jakýchkoliv výhrad. Fotbalgolf byl parádní zajímavostí."
Pizzerie Wellness Hotel Lužan
"Byl jsem velice překvapen a nadmíru spokojen, k personálu hotelu ani k pizzérii nemám žádné připomínky. Doufám, že Váš hotel ještě navštívím."
Wellness Hotel Lužan
"Wellnes byl skvělý, presonál je ochotný a uměvavý. Jídlo v restauraci nám chutnalo. Pokoje čisté každý den uklízené. Můžeme jen doporučit."
+420 602 111 777      info@hotelluzan.cz

Pizzerie & Steakhouse Lužan


Návštěva Pizzerie & Steakhouse Lužan je stylovým i gastronomickým zážitkem.

Specialitou naší restaurace jsou originální steaky z hovězího a vepřového masa z domácích chovů Lužických hor. Maso je certifikováno LQ (Lusation quality) stupněm nejvyšší kvality. Dále Vám v domácí, dřevem vytápěné peci připravíme přes 38 druhů kvalitní italské pizzy.

Kromě steaků a pizzy nabízíme bohatý výběr z italských specialit, salátů těstovin a pokrmů z kuřecího masa a ryb. K posezení u výborné kávy nabízíme domácí dezerty dle aktuální nabídky. Na milovníky vín čeká  široký sortiment světových a moravských vín z  naší vinotéky. Dále nabízíme alko i nealko míchané nápoje, točené pivo a široký výběr z alko i nealko nápojů.

Pizzerie se nachází v prvním patře hotelového komplexu a v letních měsících nabízíme příjemné posezení na terase!  Náš Steakhouse, jehož kapacita je 100 míst, se nachází v suterénu a je ideálním místem k pořádání rautů, soukromých oslav i firemních večírků.

Doufáme, že si ve stylovém prostředí našich restaurací si nejen pochutnáte na skvělém jídle, ale že se zde budete rovněž cítit natolik příjemně, že nás brzy opět poctíte svou návštěvou. 

Svatební hostiny v Lužanu

Na možnost organizace svatebních hostin či přímo obřadů se na nás neváhejte obrátit na tel. 773 333 241 nebo e-mailu info@hotelluzan.cz nebo přímo osobně! 

Provozní doba Pizzerie & Steakhouse

pondělí - čtvrtek 10.00 – 22.00
pátek - sobota 10.00 – 22.00
neděle 10.00 – 22.00
Provozní doba se přizpůsobuje hostům. 

Kontakt:  +420 773 333 241

Váš šéfkuchař a kolektiv Pizzerie & Steakhouse Lužan

Hrdě můžeme prohlásit, že u nás již přes rok vaříme bez palmového oleje! (18.10.2018) Jde to! 
                               
Copyright ©2019 Hotel Lužan | All rights reserved
Made by: Confusers.cz
Wellness Hotel Lužan v Rumburku hodnocení